Pytania

 

Poniżej znajdą Państwo kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

 - Co to znaczy, że montaż urządzenia jest bezinwazyjny?

Montaż bezinwazyjny oznacza, iż wszystkie akcesoria i okablowanie w zestawie jest dostosowane pod konkretne modele samochodu. Umożliwi to identyczne podłączenie, jak w fabrycznym radio.

  

 - Czy nie stracę gwarancji na auto, montując urządzenie?

Jest to indywidualne podejście dealera, w 90% nie, przed zakupem należy to skonsultować z dealerem. Najczęściej dealer chce zamontować urządzenie.


  - Jak jest różnica między urządzeniami, które pracują pod systemem windows ce, a waszym urządzeniem pod systemem android?

Windows ce to system sprzed wielu lat, używany głównie w urządzeniach przenośnych, cechuje się małą stabilnością i wąskimi możliwościami. System android oferuje przede wszystkim moc / możliwości i stabilność użytkowania. Android w naszych urządzeniach jest ponad 5 razy szybszy i wydajniejszy , oferuje dużo większe możliwości.


  - Jak jest różnica między ekranami oporowymi,  a pojemnościowymi?

W większości urządzeń tego typu nadal montuje się ekrany oporowe, jest to przestarzała technologia, mało wygodna, wymagająca sporego nacisku na ekran, w naszych urządzeniach montowane są ekrany pojemnościowe, które są bardzo komfortowe w obsłudze i reagują już na najmniejszy dotyk.


  - Po co mi ta cała moc i bajery? 

Głównym problemem systemów windows ce jest mała wydajność, przez co obsługa urządzenia i ich funkcji jest niestabilna i często powoduje zawieszenie systemu. Dzięki dużej mocy urządzeń, mamy zapewnioną płynną pracę nawet kilku programów naraz, np. włączona nawigacja, w tle radio, np. na tył puszczony film na zagłówkach dla dzieci, itd.


  - Jak mogę umówić się na montaż w mojej miejscowości?

Firma współpracuje z firmami instalatorskimi na terenie całego kraju, wystarczy wejść w zakładką montaż i wybrać odpowiadającą firmę. Jeżeli nie ma na liście Twojej miejscowości możesz udać się do najbliższego punktu car-audio, dealera samochodowego czy innego profesjonalnego punktu instalatorskiego, jak chociażby wykwalifikowany elektryk samochodowy.


  - Czy mogę sam zamontować urządzenie? 

Nasza firma zaleca montaż w profesjonalnych punktach instalatorskich, w zależności od modelu i roku auta montaż może być bardziej, bądź mniej skomplikowany. Samodzielny montaż zalecamy tylko wykwalifikowanym osobom.


  - Jak wygląda gwarancja i serwis techniczno - gwarancyjny, co zrobić jeżeli będę miał jakieś pytania? 

Standardowy okres gwarancyjny wynosi  1 rok, za drobną opłatą można rozszerzyć gwarancję na okres 2 letni. Każdy partner biznesowy oraz klient indywidualny otrzymuje również możliwość konsultacji z działem sprzedaży, serwisu i gwarancji.


  - Czy obsługa urządzenia jest skomplikowana? 

Nie, … urządzenie w obsłudze jest bardzo intuicyjne, po kilka minutach , można spokojnie poznać podstawowe i najważniejsze funkcje urządzenia.


  - Czy urządzenie ma dostęp do internetu i czy można na bieżąco pobierać informacje np. o korkach? 

Urządzenie ma wbudowany moduł Wi-Fi, z którym można się połączyć np. poprzez telefon bądź tablet, do urządzenia możemy również podpiąć modem 3G na kartę SIM, jak np. w laptopie.


  - Czy urządzenie ma regulowaną jasność podświetlenia ekranu oraz kolor świecenia przycisków? 

Tak , można ustawić jasność świecenia ekranu  oraz dopasować świecenie przycisków wedle życzenia. Urządzenie również umożliwia  wyłączenie ekranu, np. w nocy słuchając radia, aby nam zbyt nie świeciło.